Venkovní prostory:
Zahrada cca 5000m22 s ovocnými i okrasnými dřevinami, zatravněný prostor 1200 m2 s hřištěm na odbíjenou nebo jiné hry, k dispozici multifunkční hřiště na tenis,volejbal,nohejbal 200m od objektu.
Zahradní bazén 3x6m se skluzavkou, zahradní sprcha, ohniště pro pořádání táborových ohňů, pískoviště, a možnost využít všechny tyto prostory dle vlastních nápadů.
U ubytovacího objektu zahradní ohrazené sezení cca 6x6m s osvětlením – využití pro
cvičení, hry, zábavu, stravování v letním období a další.
Je zde i udírna a rožeň s elektrickým otáčením na sele apod. do cca 80 kg.
V letním období možnost pořádání akci pro větší množství dětí / cca 50 / s ubytováním mladších ve zděném objektu a starších v chatách, vše situováno v oploceném objektu,
V zimním období pro menší děti možnost bobování, jízdy „na pekáčích“ i lyžování na mírném svahu přímo v objektu.
  
Pár slov na závěr:
Celý objekt je oplocen a uzavřen, děti i když si hrají v kterékoliv části zahrady jsou neustále „na očích“ dospělých, kteří na ně dohlížejí, do ubytovacího prostoru je vchod přímo ze zahrady nebo z jídelny a společenských místností uzavřeným prostorem domu, děti se nemusí ani v případě nepříznivého počasí přezouvat při přechodu ze společenských místností do pokojů. Pobyty dětí se snažíme realizovat jako pobyty v domácím prostředí, aby zvláště u mladších dětí byl vytvořen pocit, že si hrají na zahradě domu, chaty, chalupy rodičů nebo v učebně školního zařízení a personál jsou jejich kamarádi.
Nenajdete u nás „továrnu na rekreaci“, sály, kino, výtahy, dokonce ani školníka, ale zrekonstruovaný objekt bývalého statku se vším, jak je v této nabídce uvedeno. Samozřejmě, že vše co je zde nabízeno je schváleno Okresní hygienickou stanicí, včetně složení jídelníčku, který při Vašem příjezdu upravíme podle Vašich připomínek.
Highslide JS
areál - hřiště
Highslide JS
areál - hřiště - ohniště
Highslide JS
Highslide JS
areál - chatky - bazén